Książki

Książki, które pomogą Ci w rozwoju swoich struktur, dadzą Ci kopa motywacyjnego i powiedzą jak radzić sobie z najczęstszymi problemami. Gorąco polecam.

152x200

Biznes XXI wieku

ROBERT KIYOSAKI

Czy biznes XXI wieku to rozwiązanie dla Ciebie?

Nie ma lepszego sposobu, jak sprawdzenie tego na własnej skórze.
Zanim zaangażujesz się w ten biznes, ta książka może być kluczowa, abyś dokładnie zrozumiał, o co chodzi. Abyś nie powielał mitów związanych z biznesem sieciowym, które krążą w świadomości ludzi, ale zobaczył, jak to powinno działać, jak działa na Zachodzie i jak sprawić, aby odnieść sukces także w Polsce.

Robert Kiyosaki wyjaśnia, dlaczego marketing sieciowy jest prawdopodobnie najlepszym modelem biznesu, w szczególności jeśli dotąd nie prowadziłeś własnej firmy i nie masz dużych środków na start.

Dzięki tej książce Twój proces stawania się przedsiębiorcą będzie o wiele mniej bolesny niż w tradycyjnym biznesie. Poznaj i zastosuj praktyczne rady doświadczonego biznesmena i inwestora. Sięgnij po swoją finansową niezależność. Zobacz więcej…

michael_strachowitz-228x228

Trucizna dnia powszechnego. Wrogowie sukcesu.

Michael Strachowitz

Pierwsza polskojęzyczna książka mistrza network marketingu – Michaela Strachowitza. Pozycja, która na świecie stała się bestsellerem, nosi tytuł „Trucizna dnia powszedniego. Wrogowie sukcesu”.

W książce Michael Strachowitz dotyka wrażliwych punktów, dostrzegając przeszkody na drodze do sukcesu w MLM. Jednocześnie nie tylko demaskuje je w sposób bezlitosny, lecz również pomaga zrozumieć, dlaczego Twoja żona, Twój mąż lub też Ty sam torpedujesz własne wysiłki, jako nowicjusz w tym biznesie. Daje Ci do ręki środki zapobiegawcze oraz porady, w jaki sposób należy postępować z trucizną dnia powszedniego.

W MLM każdy może odnieść sukces, ale nie każdy to robi, ponieważ sukces w tej dziedzinie nie spada z nieba, lecz jest wynikiem pracy, wytrwałości, trudu, cierpliwości, własnej inicjatywy i pozytywnego nastawienia. Nielubiani zwycięzcy przypominają ludziom, którzy odnieśli umiarkowany sukces, o ich własnych brakach. Spotykają się z zawiścią ze strony innych oraz są tępieni. Jednak osoba trwale odnosząca sukces w marketingu sieciowym wie co potrafi i nie potrzebuje pochlebstw. „Everybody’s Darling is everybody’s Depp!” Zobacz więcej…

45-sekundowa-prezentacja

45-sekundowa prezentacja, która zmieni twoje życie

Don Failla

Książka 45-sekundowa prezentacja, która zmieni twoje życie, znana także jako „Zapiski na serwetkach kawiarnianych” została przetłumaczona na 24 języki i osiągnęła nakład 4 miliony egzemplarzy. Jest w niej wszystko, co trzeba umieć, by zacząć budować wielką organizację MLM. Sam autor tak o tym pisze: OTO CEL TEJ KSIĄŻKI: nauczyć cię tego, co musisz wiedzieć, aby móc budować organizację i budować ją SZYBKO – wypracować twoje właściwe podejście do MLM (…) Obowiązkiem sponsora jest uczyć nowych ludzi wszystkiego, co on sam wie o tym biznesie. (…) Książka ta wyczerpująco wyjaśni ci, jak możesz sprostać tym obowiązkom.

Don i Nancy Failla są są twórcami skutecznego systemu budowania sieci MLM i ludźmi sukcesu. Od ponad 36 lat uczą innych, jak osiągnąć sukces, prowadząc własną działalność w marketingu sieciowym. Dzięki Systemowi stworzyli organizację, która obecnie liczy ponad 200 000 ludzi i wciąż się rozrasta. Prowadzą życie, o jakim większość ludzi może jedynie marzyć. Zobacz więcej…

352x500

System oraz inne narzędzia do odnoszenia sukcesu w marketingu sieciowym

Don i Nancy Failla

System to najprostsza i najszybsza droga do odniesienia sukcesu w marketingu sieciowym. Książka uczy, jak zachęcić innych do podjęcia własnej działalności w ramach marketingu sieciowego – i zrobić to w 10 minut, a nawet szybciej! Wystarczy, że pozna się System, a wszystko stanie się proste i wykonalne. Kiedy przeczytasz tę książkę, zrozumiesz, dlaczego każdy, kto wymaga czegoś więcej od życia – kto pragnie „mieć życie dla siebie” – może rozwijać swoją firmę w marketingu sieciowym. Don i Nancy wskazują, jak tego dokonać, a także zdradzają swoje sekrety, m.in. jak wykorzystać upline’ów, jak udzielać wsparcia na odległość, jak inwestować w ten biznes, jak organizować spotkania motywacyjne, a także wiele, wiele innych. Zobacz więcej…